درباره ما

جهانِ هستی، در تکاپویی پیوسته و همیشگی است .
جریانی شگرف از حیات و زندگی، که در دل پدیده‌های کوچک‌ تا پیکره ساختارهای عظیم، در جنبش و گردش است
پایداری این تکاپوی بی‌انتها؛ با طبیعت وابستگی تام دارد.
ما کسب و کار خود را بر تداوم و پایداری طبیعت گذشته‌ایم.

 مطابق آمار سازمان بهداشت جهانی سالانه 9 میلیون نفر در جهان و 400 هزار نفر در ایران به طور مستقیم بر اثر عوارض ناشی از  آلودگی هوا جان خود را از دست می دهند.

گروه دانش بنیان آرمان‌شهر از سال 1392 در زمینه معماری و دکوراسیون داخلی شروع به فعالیت نمود. در سال 1397 موفق به استقرار در پارک علم و فناوری شیرازبه عنوان هسته دانش بنیان شدیم.همچنین با تلاش متخصصین این شرکت  در سال 1398 موفق به ثبت اختراع (ملی و pct) جدیدترین سیستم ساخت دیوار سبز در دنیا با نام ” دیوار سبز تلفیقی کاربر پذیر و بهینه سازی شده ” باشماره ثبت 99551  شدیم

محیط‌زیست برای ما معنایی فراتر از واژه دارد. از این رو با اختراع جدیدترین سیستم ساخت دیوار سبز با برند تجاری میدیا و توسعه فناوری‌های روز دنیا، راه¬حل‌هایی پایدار را برای حل معضلات زیستی کلان شهر ها و توسعه این نوعِ حیاتی از معماری، به هموطنان‌مان ارائه می‌دهیم.

دیوار سبز تلفیقی میدیا محصول چندین سال تجربه مهندسین این شرکت است. تجربه های گرانقدری براساس رسالت مهم یک معمار در عرصه تخصصی سازی خدمات صنعت ساختمان برای رسیدن به فضاهای قابل سکونت انسانی با ویژگی آرامش و کارایی  باتوجه به اهمیت روز افزون بحث تاثیرات روانی معماری مدرن بر انسان، نیاز انسان به قرار گرفتن در طبیعت مقدس که از مباحث مهم معضلات شهرنشینی می باشد. 

دستیابی به آرمان‌شهرپارسی، بزرگترین هدف ماست. سعی بر بازگشت به اصالت معماری و رسیدن به شهری عاری از آلاینده ها، شهری سبز و پایدار که با توسعه به کارگیری و کاربر پسندی جداره‌های سبز در ایران میسر است.

در این مسیر مهم را بصورت ذیل با کیفیتی  شایسته مردم ایران زمین در اختیار کارفرمایان عزیز قرار میدهیم:
طراحی و اجرای تخصصی دیوارسبز ، بام سبز، نمای سبز ساختمانی و جداره سبز شهری ، مشاوره، طراحی و اجرای پروژه های معماری و عمرانی از پی تا نما که همگی در کنار هم فرایند معماری پایدار را تشکیل میدهند از جمله فعالیت‌های ماست.

دکوراسیون داخلی – طراحی منظر LANDSCAPE – بام سبز Roof Garden – دیوار سبز Green Wall – نمای سبز ساختمان Green Facade – آبنما و آبفشان – محوطه سازی – استخر و جکوزی – آلاچیق و پرگولا – فلاور باکس – مبلمان و المان های باغ – نورپردازی و هر آنچه در ساخت یک بنای ساختمانی با هر کاربری نیاز است.

در سرزمین کهن آریایی
با دانش و هنر پارسی
می‌کوشیم
تا غیرممکن‌ها را ممکن کنیم
و برای نسل‌های امروز و آینده
ارزش‌هایی ماندگار خلق کنیم…
همگام با طبعیت همراه با سلامتی

 
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09174500178 -09171155712
تارنما: www.midiagw.ir
ایمیل: midiagreenwall@gmail.com
نشانی: شیراز-پارک علم و فناوری فارس-ساختمان مهرگان واحد 1039

اعضای شرکت

 

مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره

حجت امینی نژاد

روابط عمومی

وحید بازوبند

نائب رئیس هیئت مدیره

محمد چهره نگار

بازریابی و فروش

 

عضو هیئت مدیره

سینا علی نژاد

مالی

یاسمن عقبی طلب

مدیریت بخش طراحی 

روح اله بهاءالدینی

مدیر اجرائیات