About Us

گروه دانش بنیان مهرازان پارسی آرمان‌شهر از سال 1392 در زمینه معماری و دکوراسیون داخلی شروع به فعالیت نمود. در سال 1397 موفق به استقرار در پارک علم و فناوری شیرازبه عنوان هسته دانش بنیان شدیم.همچنین با تلاش متخصصین این شرکت  در سال 1398 موفق به ثبت اختراع (ملی و pct) جدیدترین سیستم ساخت دیوار سبز در دنیا با نام ” دیوار سبز تلفیقی کاربر پذیر و بهینه سازی شده ” باشماره ثبت 99551  شدیم.

 

شرکت دانش بنیان مهرازان پارسی آرمان شهر(سهامی خاص)  با شماره ثبت 52383 در سال 1398 تاسیس گردید .

دیوار سبز تلفیقی میدیا محصول چندین سال تجربه مهندسین این شرکت است. تجربه های گرانقدری براساس رسالت مهم یک معمار در عرصه تخصصی سازی خدمات صنعت ساختمان برای رسیدن به فضاهای قابل سکونت انسانی با ویژگی آرامش و کارایی  باتوجه به اهمیت روز افزون بحث تاثیرات روانی معماری مدرن بر انسان، نیاز انسان به قرار گرفتن در طبیعت مقدس که از مباحث مهم معضلات شهرنشینی می باشد. مبانی معماری سبز در بر گیرنده تمامی این نیاز های روانیست. طراحی منظر، محوطه سازی، دیوارسبز بام سبز، نمای ساختمانی سبز و غیره همگی در کنار هم فرایند معماری سبز را تشکیل میدهند که معماران این شرکت خود را موظف می دانند تمامی این خدمات را به مردمان شریف میهن خویش ارائه دهند

 

شرح خدمات ما در این مسیر مهم را بصورت ذیل با کیفیتی  شایسته مردم ایران زمین در اختیار کارفرمایان عزیز قرار میدهیم:

معماری – دکوراسیون داخلی – طراحی منظر LANDSCAPE – بام سبز Roof Garden – دیوار سبز Green Wall – نمای سبز ساختمان Green Facade – آبنما و آبفشان – محوطه سازی – استخر و جکوزی – آلاچیق و پرگولا – فلاور باکس – مبلمان و المان های باغ – نورپردازی و هر آنچه در ساخت یک بنای ساختمانی با هر کاربری نیاز است.