دیوار سبز میدیا

  • چند تیپ دیوار سبز  وجود دارد؟

اجرای دیوار سبز به سبک میدیا شامل4 روش زیر است:

1- دیوار سبز فعال کابلی

2- دیوار سبز مدولار ، که خود بر حسب تراکم فضای سبز ایجاد شده تیپ بندی می شود.

3- دیوارسبز حجمی

4- دیوار سبز میدیا
  • دیوار سبز مدولار و پرتابل چیست؟
دیوار سبز مدولار و پرتابل متشکل از فلاور باکس های ۱۵*۱۵*۱۰۰ سانتی متری از جنس ورق گالوانیزه با رنگ پودری کوره ای استاتیک می باشد که با فواصل معینی از هم بر روی دیوار نصب و اجرا می گردند که این نوع طراحی این امکان را می دهد که با طراحی نوع چینش و موقعیت فلاورباکس ها و تغییر نوع گیاهان مورد استفاده با رنگ های متنوع طرح های سفارشی و بدیعی را پدید آورد
  • دیوارهای سبز چگونه اجرا میشود؟
نصب و اجرای دیوار سبز بدلیل روش اجرای و مدولار و پرتابل بودن اقلام بسیار ساده می باشد. دیوار سبز فعال کابلی: در این روش ابتدا اسکوب هایی از جنس استیل بر روی دیوار مورد نظر با فواصل معین طبق طرح ، نصب شده سپس سیم های روکش دار با ضریب حرارتی پایین و مخصوص دیوار سبز فعال کابلی، از داخل اسکوپ ها رد شده و پس از بافته شدن طبق طرح مورد نظر، فلاور باکس های مخصوص دیوار سبز با توجه طرح، نصب و سپس کاشت گیاهان انجام می گیرد. دیوار سبز مدولار: در این روش فلاورباکس های مخصوص دیوار سبز مدولار بر روی دیوار با فواصل معین و از پیش تعیین شده طبق طراحی صورت گرفته، بر روی دیوار نصب و سپس کاشت گیاهان انجام می گیرد. دیوار سبز حجمی: این دیوار سبز به معنی واقعی کلمه مدولار بوده ، متشکل از فلاور باکس هایی به ابعاد ۳۰*۸۰ می باشد که با توجه به طرح و ابعاد و اندازه مورد نظر بصورت شطرنجی بر روی یکدیگر قرار گرفته، بست و اتصال خورده و نصب آن توسط تیم متخصص شرکت مهرازان پارسی آرمان‌شهر انجام می گیرد.
  • آیا امکان اجرای دیوار سبز در فضاهای داخلی نیز وجود دارد؟
دیوار سبز سه تیپ مدولار، فعال کابلی و حجمی قابل اجرا در فضاهای داخلی نیز می باشد. همچنین شرکت مهرازان پارسی آرمان‌شهر  با در نظر گرفتن سلیقه شما کارفرمای عزیز را برای سهولت در حمل و نصب در قالب دیوار سبز مینیاتوری مدولار( قابل حمل و جابجایی آسان و کاشت انواع گیاهان) و نیز فلاور باکس ها به همراه پشت بند قابی (مدل پرتابل و مینیاتوری دیوار سبز فعال کابلی) را تولید و آماده استفاده و نصب در فضاهای داخلی شما عزیزان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *